
Die twee zinnen, waren eerst in één post ondergebracht, nu zijn ze opeens in tweeen gesplits en is een deel zelfs geciteerd.
Toevallig ook bezig geweest aan de Bosweg, Nieuwe Grensweg aan de andere kant van de Hengelosestraat? Daar was vanmiddag iemand bezig met fotograferen toen ik daar fietste..ik ben vandaag ff langs het stadion gefietst en heb wat foto`s gemaakt met mn nieuwe camera
Nee, meer achter de UT.is dat bij de nieuwe schaatsbaan daar was ik wel ff 2 foto`s gemaakt;)
Die cam komt er binnenkort.Helmerhoeker schreef:Een cam zou er zeker ook niet misplaatst zijn want ze staan er zeker niet stil.
Fir schreef:Snel, een behoorlijk tempo maar verbazingwekkend is dit toch niet? Het moet al na de zomer opgeleverd worden, wel en mooie fotoreportage.
Je hoort we; 's wat. Zsm komt die camera. Oke...pin me er niet op vast, maar een week of 2?Helmerhoeker schreef: Tiroler, waar heb je trouwens vandaan dat er een cam geplaatst gaat worden? Enig idee wanneer dit te verwachten valt?
Ga nu pitten, mooie avond gehad met de Dokter